Strefa Podwykonawcy / Usługodawcy

Grupa B12 zarządzanie nieruchomościami
solidność i profesjonalizm w każdej dziedzinie!

 

 

Jesteśmy firmą, która zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkalnymi, biurowymi, handlowo – usługowymi i komercyjnymi. Obsługujemy nieruchomości i zarządzamy nimi dla deweloperów, instytucji i wspólnot. Naszą firmę cechuje rzetelność i profesjonalizm w podejściu do powierzonych nam zadań, a dobro Klienta stawiane jest na pierwszym planie. Zakres usług zarządzania i administrowania jest indywidualnie negocjowany i dostosowywany do potrzeb Zleceniodawcy.

 

Oferujesz sprawdzone oraz rzetelne usługi, poparte doświadczeniem i profesjonalizmem? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do współpracy!

współpraca - B12 zarządzanie nieruchomościami

 

 Nasza grupa B12 zarządzanie nieruchomościami poszukuje obecnie współpracowników do obsługi administrowanych i zarządzanych nieruchomości. Bardzo ważne jest, aby usługodawcy/podwykonawcy byli sprawdzonymi oraz wiarygodnymi partnerami, posiadającymi doświadczenie oraz aby wykazali się dużym zaangażowaniem. U naszych współpracowników cenimy sobie profesjonalizm oraz gotowość podjęcia się nowych, większych lub mniejszych zleceń. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań i dążysz do ciągłego rozwoju koniecznie skontaktuj się z naszą firmą!

 

Nie zwlekaj dłużej! Już dziś prześlij swoją ofertę do naszej grupy B12 zarządzanie nieruchomościami!

 

Jeśli masz firmę, która działa na terenie Krakowa, Wieliczki, Skawiny albo Zielonek w zakresie:

 

  • sprzątania, pielęgnacji zieleni, zajmujących się utrzymaniem zimowym, kierowników budowlanych, kominiarzy
  • serwisantów - ogólnobudowlanych, od stolarki, bram, domofonów, anten zbiorczych, instalacji teletechnicznej,
  • serwisantów CO, CWU, gazowych, wodnokanalizacyjncyh, firm budowlanych, serwisantów ppoż, wentylacji, czujników, instalacji alarmowych,
  • audytorów energetycznych, specjalistów w zakresie termowizji, dostawców / producentów - wiat, osprzętu elektrycznego, ogrodzeń, itd.

 

To koniecznie skontaktuj się z B12 zarządzanie nieruchomościami!
Wszystkie oferty kieruj na adres e-mailowy: konrad@b12.pl, kontakt telefoniczny: 602-150-148.

Grupa B12 zarządzanie nieruchomościami – solidność i profesjonalizm w każdej dziedzinie!